Yeni yılın ilk sabahı..

Yeni yılın ilk sabahı..

Yeni yılın ilk kahvaltısında sıradışı lezzetler deneyimlemek isteyenler Patiswiss’in; Kakaolu Fındık Kreması, Yer Fıstığı, Fındık, Badem Ezmeleri’nin yanı sıra Badem & Hindistan Cevizi, Çilek & Çikolata, Yaban Mersinli Granola lezzetlerini tercih edebilir. Ayrıca Çilek & Çikolata,  Elma & Goji Berry ve Meyveli Müsli çeşitleri de yeni yıl kahvaltısına farklı bir renk katabilir.

Patiswiss’in bu özel lezzetlerine https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, İstanbul, Ankara’daki satış noktalarından, Migros, Macrocenter gibi seçkin marketlerden ve online sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Çikolata yapmak sanattır” inanışı ile yola çıkan Patiswiss Handmade Chocolates, 2021 yılının ilk kahvaltısını krema, ezme, gronala ve müsli çeşitleri ile karşılamanızı sağlayacak. 2004 yılından itibaren İsviçre çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine devam eden Patiswiss,  pandemi nedeniyle 2021 yılının ilk kahvaltı keyfini evinde yaşayanlara özel bir konsept sunuyor.

Yeni yılın ilk kahvaltısına tatlı dokunuşlar yapmak isteyenler Patisiwiss’in; Kakaolu Fındık Kreması, Yer Fıstığı, Fındık, Badem Ezmeleri’nin yanı sıra Badem & Hindistan Cevizi, Çilek&Çikolata, Yaban Mersinli Granola lezzetlerini tercih edebilirler. Ayrıca Çilek & Çikolata,  Elma & Goji Berry ve Meyveli Müsli çeşitleri de yeni yıl kahvaltısına farklı bir keyif kazandırabilir.

Patiswiss Handmade Chocolates’ın bu özel lezzetlerine https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, İstanbul’da İstinye Park AVM, Ankara Panora ve Gordion AVM, Esenboğa Havalimanı’ndaki satış noktalarından, Migros, Macrocenter gibi seçkin marketlerden ve online sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Patiswiss Handmade Chocolates

Patiswiss 2004 yılında Ankara’da kurulan ve İsviçreli çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan butik bir çikolata markasıdır. En kaliteli ve en leziz çikolatalarını sadece Ankara’da değil tüm Türkiye ile buluşturan Patiswiss, Aralık 2020’de toplam 8500m² kapalı alana sahip, 2 fabrikası ile tecrübeli ustaların el yapımı üretimlerini harmanlayan, yüksek gıda güvenliği ve kalite standartlarında üretim yapan bir çikolata fabrikasına dönüşmenin yanı sıra, krema-ezme, granola-müsli gibi ek ürün ailelerini de bünyesine alarak, pastalar, kekler ve kurabiyeler ile portföyünde 12 ana kategoride 140’ı aşkın ürün çeşidi barındırır. Ek olarak, endüstriyel çikolata ve ürettiği ürünlerin hammaddelerin tedariğini de sağlayarak birçok firma ile iş birliğini sürdürmektedir.

Etiketler: Patiswiss, Kakaolu Fındık Kreması, Yer Fıstığı, Fındık
Ekim 20, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR