BİZİM tatlı HİKAYEMİZ

Patiswiss 2004 yılında Ankara’da kurulan ve İsviçreli çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan butik bir çikolata markasıdır. En kaliteli ve en leziz çikolatalarını sadece Ankara’da değil tüm Türkiye ile buluşturan Patiswiss, doğal ve taze Türk lezzetlerini kaliteli çikolatalarla bir araya getirerek bir kakao çekirdeğinden nasıl mucizeler yaratılabileceğini gözler önüne sermiştir. Bir sanatçının sanatını aşkla icra ettiği ellerden çıkan Patiswiss, bu aşkı çikolata severlerin kalplerine taşımaktan, onları mutlu etmekten her daim keyif almıştır.


GÜNÜMÜZDE PATISWISS
Butik çikolata üretim hanesi olarak kurulan Patiswiss, Ocak 2020’de toplam 8500m² kapalı alana sahip, 2 fabrikası ile tecrübeli ustaların el yapımı üretimlerini harmanlayan, yüksek gıda güvenliği ve kalite standartlarında üretim yapan bir çikolata fabrikasına dönüşmenin yanı sıra, krema-ezme, granola-müsli gibi ek ürün ailelerini de bünyesine alarak, pastalar, kekler ve kurabiyeler ile portföyünde 12 ana kategoride 140’ı aşkın ürün çeşidi barındırır. Ek olarak, endüstriyel çikolata ve ürettiği ürünlerin hammaddelerin tedariğini de sağlayarak birçok firma ile iş birliğini sürdürmektedir.

NEDEN PATISWISS 
17 Yılı Aşkın Tecrübe;
 
Patiswiss 17 yıldır el yapımı üretimin yanı sıra ileri teknoloji makineleri de yakından takip ederek bünyesine katmaya devam ediyor.

Kaliteli Ürün –Kaliteli Hizmet; Kakao çekirdeğinden ambalaj seçimine kadar üretimin her aşamasında kaliteli hammadde seçimi en önemli kriterdir. Personel kalitesine de ürün kalitesi kadar önem vermekte olan Patiswiss eğitimli ve alanında uzman kişiler seçmeye özen göstermektedir.

Müşteri Memnuniyeti; Müşterileri ile iş geliştirmeye yönelik bir ilişki içerisinde olan Patiswiss, çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede ve sürdürülebilir tutmayı hedefler.

Üretim ve Dağıtım; Tüm üretim, paketleme, depolama ve dağıtım işlemleri tek noktadan yapılmaktadır. Bu sayede tüm adımlar kontrol altında tutularak proseslerde karşılaşılacak problemler ortadan kaldırılmaktadır.
 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR