PROJELER

 

Patiswiss Handmade Chocolate'ın büyük bir titizlik ve hassasiyetle çalıştığı, eşsiz projeler.  

 

EQUALITY: Belirli bir toplum veya bir grup içerisindeki tüm insanların din, dil, ırk ve cinsiyet fark etmeksizin aynı statüye sahip olmaları durumu.

 

"Kadınlar için kadınlar tarafından üretildi"

 

Kadınlarımızın iş hayatında yer almasının önemini biliyor ve bunun ancak kadınların fırsat eşitliğine sahip olması ile mümkün olabileceğini savunuyoruz. Patiswiss olarak iş hayatına kazandırmaya öncelik verdiğimiz kadınlarımız, bugün tüm ekibimizin %67'sini oluşturuyor. Sahip olduğumuz bu düşüncelerden yola çıkarak hazırladığımız Equality projemiz ile; kadınlarımızın tamamen el yapımı olarak 6 günde ürettikleri Bitter Çikolata Kaplı Portakal Dilimi ürünümüzden elde edeceğimiz tüm kârı, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı aracılığıyla yardıma ihtiyaç duyan kadınlara bağışlıyoruz.

 

Siz de Hem ÜRETEN Hem de YARDIMA İHTİYAÇ DUYAN KADINLARIN destekçisi olun!

 

 

 

Ürünümüz 3 Mart itibariyle hiçbir kazanç beklentimiz olmaksızın; Macrocenter, Migros ve Getir olmak üzere tüm Türkiye’de satışa çıkacaktır. Satışlardan elde edilecek kârın tamamı, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlanacaktır ve tüm bağış makbuzları ve resmi makbuzlar Patiswiss.com.tr’de paylaşılacaktır.

 

Equality Bitter Çikolata Kaplı Portakal Dilimi ürünümüze buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR