Patiswiss’in portakallı lezzetleri!

Patiswiss’in portakallı lezzetleri!

 

 

 Patiswiss Handmade Chocolates’ın “Portakal Serisi” çikolata severlerin yeni yıla özel bir lezzetle başlamasını sağlayacak. Beyaz, sütlü,  ruby ve bitter çikolatası ile hazırlanan Patiswiss Portakallı Serisi’ne https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, İstanbul, Ankara’daki satış noktalarından, Migros ve Macrocenter gibi seçkin marketlerden ve online sitelerinden ulaşabilirsiniz.

 “Çikolata yapmak sanattır” inanışı ile yola çıkan Patiswiss Handmade Chocolates, 17 yıldır her gün en taze, en kaliteli ve en lezzetli çikolatalarını keyifle üretiyor. Çikolata yapmak kadar yemenin de sanat olduğuna inanan Patiswiss, yeni “Portakallı Serisi” ile çikolata severlerin 2021 yılına mutlu bir başlangıç yapmalarını sağlayacak. 

Patiswiss Portakallı Seri; portakal dilimlerinin beyaz, sütlü,  karakteristik pembe renkli RUBY ve özel formüllü bitter ile bir araya gelmesi sonucunda ortaya çıkıyor.

Patiswiss Handmade Chocolates’ın “Portakallı Seri” ve diğer özel lezzetlerine https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, İstanbul’da İstinye Park AVM, Ankara Panora ve Gordion AVM, Esenboğa Havalimanı’ndaki satış noktalarından, Migros, Macrocenter gibi seçkin marketlerden ve online sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Patiswiss Handmade Chocolates

Patiswiss 2004 yılında Ankara’da kurulan ve İsviçreli çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan butik bir çikolata markasıdır. En kaliteli ve en leziz çikolatalarını sadece Ankara’da değil tüm Türkiye ile buluşturan Patiswiss, Aralık 2020’de toplam 8500m² kapalı alana sahip, 2 fabrikası ile tecrübeli ustaların el yapımı üretimlerini harmanlayan, yüksek gıda güvenliği ve kalite standartlarında üretim yapan bir çikolata fabrikasına dönüşmenin yanı sıra, krema-ezme, granola-müsli gibi ek ürün ailelerini de bünyesine alarak, pastalar, kekler ve kurabiyeler ile portföyünde 12 ana kategoride 140’ı aşkın ürün çeşidi barındırır. Ek olarak, endüstriyel çikolata ve ürettiği ürünlerin hammaddelerin tedariğini de sağlayarak birçok firma ile iş birliğini sürdürmektedir.

Etiketler: Patiswiss, Patiswiss’in portakallı lezzetleri,
Ekim 19, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR