Ürünler
 

1) Patiswiss Çikolataları helal midir?

Evet. Mamullerimizin hiçbirinde domuz yağı ve katkısı bulunmaz.

Helal sertifikalarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

.
2) Patiswiss Çikolataları Alkol içerir mi?

Hayır. Ürünlerimizin hiçbirinde alkol ve katkı maddeleri yer almaz.

.
3) Patiswiss Çikolataları nasıl muhafaza edilmelidir?

Çikolata ürünleri 18-22 °C arasında kuru (En fazla %65 nemde), kokusuz ve direkt ışık almayan ortamda muhafaza edildiği takdirde raf ömrü süresince tazeliğini korur. Buzdolabında muhafaza edilmemesi gerekir.

.
4) Patiswiss Çikolataları vegan mıdır?

Ürünlerimiz arasında vegan olanları da yer almaktadır. Bu ürünleri öğrenmek için web sitemizdeki ürünlerin içeriklerini inceleyebilirsiniz.

.
5) Çikolata üretimlerinizin yapıldığı fabrikayı ziyaret edebilir miyim?

Güvenlik ve hijyen temelli önlemlerden dolayı üretim alanlarımızın dışarıdan gelen ziyaretçilere açılması mümkün değildir. Ancak Fabrika Satış mağazamızda yer alan kafemizde ürünlerimizi deneyebilir, fabrikamızı kafe bölümü ile sınırlı kalacak şekilde ziyaret edebilirsiniz.

.
6) Patiswiss Çikolataları glüten içerir mi?

Çikolatalarımızın büyük bir bölümü glüten içermektedir. Ürün içeriklerimize internet sitemizdeki ürün içeriklerinden ulaşabilirsiniz.

.
7) Patiswiss Çikolataları vejetaryen midir?
Ürünlerimiz arasında vejetaryen olanları da yer almaktadır. Bu ürünleri öğrenmek için web sitemizdeki ürünlerin içeriklerini inceleyebilirsiniz.
.
8) Bazı çikolatalarda beyazlaşma olmaktadır. Bunun nedeni nedir?

Üretim ve saklama koşullarındaki ısı farkından kaynaklanan bu durum, çikolatanın küflenmesi olarak algılanmamalıdır. Uygun saklama koşullarının sağlanamamasından dolayı (buzdolabında muhafaza etme, çok sıcak veya soğuk ortamda saklama, ani ısı değişimi gibi) çikolatanın yüzeyindeki yağ tabakası kristalleşerek beyaz bir görünüm oluşturur. Uygun muhafaza koşulları sağlandığında, çikolatalarda raf ömrü boyunca böyle bir durum görülmemektedir.

.
9) Patiswiss Çikolataları süt, fındık veya soya alerjisi olan kişiler için uygun mudur?

Hayır. Çikolatalarımızın çoğunda fındık, süt veya soya bileşenleri bulunur. Aynı zamanda ürünlerimizin çoğunda eser miktarda yumurta, susam, glüten ve yer fıstığı gibi diğer yaygın alerjenlerden izler bulunabilir.

.
10) Patiswiss Çikolataları ne kadar süre saklanabilir?

Ürün ambalajlarımızın üzerinde önerilen son tüketim tarihini bulabilirsiniz. Ürün genellikle ambalaj üzerinde belirtilen o tarihten sonra lezzetini ve dokusunu yavaş yavaş kaybetmeye başlar

.

Sipariş

11) Kutunun içine fatura, fiş gibi ödeme bilgileri ekleniyor mu?

Hayır. Alıcı fatura bilgilerine online olarak email yoluyla ulaşır. Böylece hediye gönderimlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

.
12) Hediyelik ürüne kişisel mesajımı ekleyebilir miyim?

Evet. Tüm hediyelerinize kişiye özel mesajlar ekleyebilirsiniz.

.

 

Teslimat

 

13) Sıcak havalarda/yaz aylarında çikolata gönderimi yapılabiliyor mu?

Evet, sıcak havalarda ve yıl boyunca sıcak iklimlere çikolata gönderimi yapıyoruz. Sıcaklığı kontrol etmek ve siparişlerin teslim yerlerine varana kadar kalitesini korumak için soğuk zincir sevkiyat sistemi ve özel tasarımlı nakliye kutuları kullanıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR