Wafer Balls Yuvarlak Gofret Karışık Set
Wafer Balls Yuvarlak Gofret Karışık Set
Wafer Balls Yuvarlak Gofret Karışık Set
Wafer Ball Set
Wafer Ball Set
Wafer Ball Set

Wafer Balls Yuvarlak Gofret Karışık Set

Fiyat : ₺324,43(KDV Dahil)
İndirimli : ₺178,44(KDV Dahil)

Wafer Ball Set

Wafer Ball Set

ANTEP FISTIĞI KAPLAMALI ANTEP FISTIĞI KREMASI DOLGULU GOFRET

İçerik: Şeker, Antep fıstığı (%26), bitkisel yağ (hurma, kanola, ayçiçek ve pamuk), yağsız süt tozu, buğday unu, kakao yağı, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), emülgatör (ayçiçek lesitini), yumurta akı, kabartıcılar (sodyum bikarbonat, amonyum bikarbonat), tuz, aroma verici (beyaz çikolata ve vanilin).Alerjen Uyarısı: Süt ürünü, Antep fıstığı, gluten ve yumurta ürünü içerir. Eser miktarda soya ürünü, badem, fındık, sülfit, yer fıstığı ve ceviz içerebilir.

ÇİLEKLİ YOĞURT DOLGULU ÇİLEK KAPLAMALI GOFRET

İçerik: Şeker, bitkisel yağ (hurma, kanola, ayçiçek ve pamuk), çilek tozu (%12), buğday unu, yağsız süt tozu, yoğurt tozu (süt ürünü) (%10,9), kakao yağı, emülgatör (ayçiçek lesitini), yumurta akı, kabartıcılar (sodyum bikarbonat, amonyum bikarbonat), aroma verici (çilek, beyaz çikolata ve vanilin), tuz.Alerjen Uyarısı: Süt ürünü, gluten ve yumurta ürünü içerir. Eser miktarda soya ürünü, badem, fındık, sülfit, yer fıstığı, Antep fıstığı ve ceviz içerebilir.

HİNDİSTAN CEVİZİ KAPLAMALI BADEM DOLGULU GOFRET

İçerik: Şeker, Hindistan cevizi talaşı (%16), bitkisel yağ (hurma, kanola, ayçiçek ve pamuk), yoğurt süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), badem (%8), buğday unu, kakao yağı, emülgatör (ayçiçek lesitini), kabartıcılar (sodyum bikarbonat, amonyum bikarbonat), yumurta akı, aroma verici (beyaz çikolata ve vanilin), tuz. Alerjen Uyarısı: Süt ürünü, gluten, badem ve yumurta ürünü içerir. Eser miktarda soya ürünü, fındık, sülfit, yer fıstığı, Antep fıstığı ve ceviz içerebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR