Patiswiss |Misyon & Vizyon

Kişiselleştirilmiş Bir Teklif İçin 0549 409 80 12 Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.

100 ₺ ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!

Misyon & Vizyon & Değerlerimiz

MİSYON
El yapımı çikolataları ile dünya standartlarında bir lezzet ve ürün kalitesi sunan Patiswiss Handmade Chocolates, tüketiciye hem klasik hem de yenilikçi ürünler sunmayı, insan sağlığını her şeyin önünde tutmayı, dünya genelindeki trendleri takip etmeyi ve çağın ilerisinde olmayı ilke edinmiştir.VİZYON
2004 yılından bugüne giderek genişleyen ürün çeşidi ve hiç kaybetmediği lezzet kalitesiyle Patiswiss Handmade Chocolates, katkısız ürünleriyle tüketiciye “güvenli gıda” sunma ilkesini benimseyerek, bu ilkeyi geleceğe taşımayı hedefler.DEĞERLERİMİZ

Kalite ve Hedef Odaklı Olmak

Tüketiciye, talep ettiği ürünü en üst kalitede, istediği kriterler doğrultusunda ulaştırmak.

Müşteri Odaklı Olmak

Müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini analiz ederek, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalar yapmak.

Yenilikçi ve Dinamik Olmak

Araştırma Geliştirme faaliyetlerinde bulunarak, yenilikleri takip etmek ve sektörle ilgili son teknolojilerin kullanılmasını sağlamak.

Güvenilir Olmak

Kalite, Gıda Güvenliği, Helal, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Sosyal Sorumluluk ile BRC standartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Süreklilik Sağlamak

Müşteriler, iş ortakları ve çalışanlarla uzun soluklu, fark yaratan, aidiyet duygusunun ön planda olduğu değerli ilişkiler kurmak.

Takım Çalışması

Karşılıklı saygı ve anlayış içerisinde farklılıklarımızı, bilgi, beceri ve deneyimlerimizi harmanlayarak etkin bir takım çalışması sergilemek.

Haber bültenimize abone olun

Patiswiss'den haberleri ilk duyan siz olun.


Bültenimize abone olarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz .

Biz Sizi Arayalım