KVKK

Kişiselleştirilmiş Bir Teklif İçin 0549 409 80 12 Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.

100 ₺ ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!

KVKK

MÜŞTERİ AÇIK RIZA METNİ

Açık rıza; belirli bir konuya ilişkin, bilgilendirilmeye dayanan ve özgür iradeyle açıklanan rızayı ifade etmekte olup bu açık rıza metni tarafınıza anlatılan ayrıca firmanın internet sayfasında yayınlanan ve mağazalarında herkesin görebileceği şekilde asılı bulunan müşteri aydınlatma metni çerçevesinde aşağıda belirtilen belirli konulara ilişkin bilgilendirme içermektedir. Bu metne onay verip vermemek konusunda özgür olduğunuzu tekraren hatırlatmak isteriz.

Patiswiss Çikolata Gıda San. Tic. A.Ş. firması tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun ilgili hükümlerine uygun olarak; ürün ve hizmetlerin daha iyi ve kaliteli şekilde sunulabilmesi, tarafınıza yeni ürünlerle ilgili katalog gönderilebilmesi, kurumsal iletişimin sağlanabilmesi, istatistiksel çalışmalar yapılabilmesi, tanıtım ve reklam amaçlı olarak tarafınızla iletişime geçilebilmesi için ad-soyad, telefon, adres, e-posta ve unvan (görev) bilgisinden ibaret olan kişisel verilerinizin işlenmesini, ilgili süreç kapsamında yukarıda belirtilen işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasını ve paylaşılmasını, tarafınıza SMS (Kısa mesaj), posta, e-posta ve benzeri yollardan ulaşılmasını, kişisel verilerinizin gereken süre zarfında saklanmasını uygun buluyor ve bu hususta tarafınıza Patiswiss Çikolata Gıda San. Tic. A.Ş. tarafından önceden gerekli aydınlatmanın yapıldığını, işbu metni okuyup anladığınızı, metindeki kişisel verilerimin işlenmesine muvafakat gösterdiğinizi ve bu konuda açık rıza beyanında bulunduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

MÜŞTERİ TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAYI

Patiswiss Çikolata Gıda San. Tic. A.Ş.   olarak mal/hizmet satışı ilişkisi içerisine girdiğimiz siz değerli müşterilerimize, satış esnasında şahsınızla iletişime geçilmesi amacıyla şirketimizle paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinize temin edilen mal veya hizmetlere ilişkin değişiklik, kullanım ve bakıma yönelik ticari elektronik iletileri ayrıca onayınıza gerek duyulmadan gönderebilmekteyiz. Ancak bu gibi hallerin dışında da sizlerle iletişime geçmek istemekteyiz.

İşbu metin, 6563 Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında Patiswiss Çikolata Gıda San. Tic. A.Ş. tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında genel/özel imkanların duyurulmasına, güncel gelişmelerden haberdar edilmenize, kutlama amaçlı iletiler gönderilmesine, sunum ve bülten gibi içeriklerin paylaşılmasına, tanıtım ve reklamının yapılması için tarafınıza ilgili kanunlara uygun olarak ticari elektronik ileti ve diğer iletiler gönderilmesine, iletişim bilgilerinizin, kimlik bilgilerinizin, pazarlama bilgilerinizin mal / hizmet satış ve reklam / kampanya / promosyon süreçlerinin yürütülmesi adına bu amaçlar ile alındığına ve tercih ettiğiniz kanalla tarafınıza iletiler gönderileceğine, her zaman iletişim tercihlerinizi değiştirebileceğinize veya hiçbir gerekçe göstermeksizin tarafınıza gelen iletilerde belirtilen işlemi reddederek iletişimi durdurabileceğinize ve kanunlara uygun şekilde SMS/kısa mesaj, otomatik arama, telefonla arama, sosyal medya ile çevrimiçi reklam ağları, e-posta/mail ve diğer elektronik iletişim araçları-kanalları yoluyla tarafınıza ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler gönderilmesine ilişkin onayınızı içermektedir. Fiziken yahut elektronik ortamda alınan onayınız şirketimizin hukuki yükümlülüğünü yerine getirilebilmesi amacıyla ve kanunlarda öngörülmüş olması nedeniyle İYS A.Ş.’ye aktarılabilecektir.

Patiswiss Çikolata Gıda San. Tic. A.Ş. firması tarafından, tarafınıza SMS (Kısa mesaj), posta, e-posta ve benzeri yollardan ulaşılmasını uygun buluyor ve bu hususta tarafınıza Patiswiss Çikolata Gıda San. Tic. A.Ş. firması tarafından yukarıda tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletilere ilişkin olarak önceden gerekli aydınlatmanın yapıldığını, işbu Aydınlatma metnini okuyup anladığınızı, bu kapsamda aşağıda tercih ettiğiniz kanallarla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğinizi kabul etmiş olursunuz.

Haber bültenimize abone olun

Patiswiss'den haberleri ilk duyan siz olun.


Bültenimize abone olarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz .

Biz Sizi Arayalım