Patiswiss | Handmade Chocolates | SWISS ORANGE COLLECTION 15
100 ₺ ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!

SWISS ORANGE COLLECTION 15

90 ₺

Ham portakalın itinayla işlenip kurutulmasıyla ürettiğimiz efsane Patiswiss portakal dilimlerini sütlü, beyaz ve dördüncü nesil ruby çikolata ile buluşturuyoruz. Kullanılan sütlü çikolata en az %33,5, kuvertür ruby çikolata en az %47,3 kakao kuru maddesi içerir.6 gün süren prosesiyle el yapımı Swiss Orange, çikolata ve portakalın eşsiz uyumunu bir araya getiriyor.
18-22 derece arasında kuru ve düşük nemli ortamlarda saklayınız. Doğrudan güneş ışığına ve ısı kaynaklarına yakın bulundurmayınız. Ani sıcaklık değişikliklerine uğratmayınız. Kokusuz ortamda bulundurunuz.

İçindekiler: Portakal dilimi [portakal, toz şeker], sütlü çikolata [şeker, kakao yağı, yağlı süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini), doğal aroma verici (vanilya)], beyaz çikolata [Şeker, kakao yağı, yağlı süt tozu, emülgatör (soya lesitini), doğal aroma verici (vanilya)], kuvertür çikolata [Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, yağsız süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini), asitliği düzenleyici (sitrik asit), doğal vanilya aroma vericisi].
Alerjen Uyarısı: Süt ürünü ve soya ürünü içerir. Eser miktarda fındık, yer fıstığı, Antep fıstığı, badem, ceviz ve glüten içerebilir.
Net: 123 g.
Kutu ölçüleri
* en: 11,8 cm
* boy: 21,8 cm
* yükseklik: 3,6 cm
Enerji (kj ve kcal): 1757/419
Yağ (g): 12,9
Doymuş yağ (g): 7,6
Karbonhidrat (g): 71,9
Şekerler (g): 54,7
Lif (g): 1,4
Protein (g): 3,8
Tuz (g): 0,9
Güvenli Ödeme
Fırsat Ürünleri
Güvenli Ürün
Müşteri Memnuniyeti

Haber bültenimize abone olun

Patiswiss'den haberleri ilk duyan siz olun.


Bültenimize abone olarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz .

Biz Sizi Arayalım