Patiswiss | Handmade Chocolates | SWISS ORANGE COLLECTION 30
100 ₺ ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!

SWISS ORANGE COLLECTION 30

150 ₺

Ham portakalın itinayla işlenip kurutulmasıyla ürettiğimiz efsane Patiswiss portakal dilimlerini bitter, sütlü, beyaz ve dördüncü nesil ruby çikolata ile buluşturuyoruz. Kullanılan bitter çikolata en az %55, sütlü çikolata en az %33,5, kuvertür ruby çikolata en az %47,3 kakao kuru maddesi içerir.6 gün süren prosesiyle el yapımı Swiss Orange, çikolata ve portakalın eşsiz uyumunu bir araya getiriyor.
18-22 derece arasında kuru ve düşük nemli ortamlarda saklayınız. Doğrudan güneş ışığına ve ısı kaynaklarına yakın bulundurmayınız. Ani sıcaklık değişikliklerine uğratmayınız. Kokusuz ortamda bulundurunuz.

İçindekiler: Portakal dilimi [portakal, toz şeker], bitter çikolata [kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, emülgatör (soya lesitini), doğal aroma verici (vanilya)], sütlü çikolata [şeker, kakao yağı, yağlı süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini), doğal aroma verici (vanilya)], beyaz çikolata [Şeker, kakao yağı, yağlı süt tozu, emülgatör (soya lesitini), doğal aroma verici (vanilya)], kuvertür çikolata [Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, yağsız süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini), asitliği düzenleyici (sitrik asit), doğal vanilya aroma vericisi].
Alerjen Uyarısı: Süt ürünü ve soya ürünü içerir. Eser miktarda fındık, yer fıstığı, Antep fıstığı, badem, ceviz ve gluten içerebilir.
Net:246 g.
Kutu ölçüleri
* en:21,5 cm
* boy: 22,5 cm
* yükseklik: 3,6 cm
Enerji (kj/kcal) : 1767/421
Yağ (g) :13,0
Doymuş Yağ(g) :7,8
Karbonhidrat(g) :72,0
Şekerler(g) : 50,8
Lif(g) : 2,7
Protein(g) : 4,0
Tuz (g) : 0,7
Güvenli Ödeme
Fırsat Ürünleri
Güvenli Ürün
Müşteri Memnuniyeti

Haber bültenimize abone olun

Patiswiss'den haberleri ilk duyan siz olun.


Bültenimize abone olarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz .

Biz Sizi Arayalım